Dlaczego wyjazd latem do Livigno to najlepszy pomysł.

Livigno wszyscy znamy i kochamy. Kto odwiedzi je zimą zawsze będzie do niego wracał. Jest to jedna z nielicznych miejscówek na narty, do której nasi Klienci wracają po 10-14 razy i nadal chcą wracać. Nie ma się czemu dziwić – mnóstwo świetnie przygotowanych tras, słońce, miejscowość, która nigdy nie śpi i cudowni mieszkańcy. Również ceny na miejscu pozytywnie zaskakują. Dzięki położeniu w strefie wolnocłowej możemy cieszyć się tanimi zakupami i niższymi niż w pozostałej części Alp kosztami utrzymania. Ale czy wiecie, że Livigno to również najlepsze miejsce na aktywny wypoczynek latem? W tym miasteczku o każdej porze roku można się zakochać.

Atrakcji na miejscu jest tak dużo, że będziecie chcieli zostać tam na dłużej. Można uprawiać trekking, jeździć na rowerze (szosa, MTB, e-bike),  pływać, wędkować, grać w golfa, bujać się na linach, skakać na trampolinach, jeździć pociągiem, bawić się do rana i wiele więcej. Każdy znajdzie coś dla siebie dlatego to idealne miejsce na wypoczynek całą rodziną. Jeżeli macie podobne zainteresowania to miło spędzicie wspólny czas, ale jeżeli co roku prowadzicie długie dysputy o tym czy wybrać morze czy góry to teraz możecie jechać do Livigno i zakończyć ten spór. Dla wielbicieli wodnych szaleństw są baseny, spa, dzikie źródła, jeziora, a liczne trasy i szlaki prowadzące na 3000 m n.p.m. spełnią wymagania nawet najbardziej wybrednych piechurów i rowerzystów. A dla wszystkich wisienką na przysłowiowym torcie będą cudowne widoki i słońce, które w dolinie Livigno świeci bardzo mocno przez większą część lata.

Ci, którzy wyjeżdżają z nami zimą znają już naszych instruktorów – zawsze uśmiechnięci i z mnóstwem energii gotowi do pomocy przy zapełnieniu czasu waszym dzieciom. Jako, że większość tych osób współpracuje z nami od dawna to znamy ich umiejętności i zainteresowania. Dzięki temu możemy zapewnić również latem najlepszą ekipę, która zapewni rozrywkę całej rodzinie od rana do wieczora.

Oczywiście wszystkie atrakcje jak zawsze są dobrowolne, więc jeżeli chcecie spędzić czas po swojemu i z dala od gwaru to przygotujemy zakwaterowanie i udzielimy wszelkich informacji, które mogą okazać się pomocne na miejscu i pozostaniemy do Waszej dyspozycji. Jednak jeżeli nie macie pomysłu od czego zacząć lub chcecie zapełnić dzieciom dzień, ale nie angażując w to swojego czasu to polecamy skorzystać z programu jaki przygotowujemy na każdy z wyjazdów. Poranki to czas dla rodziców, czyli macie możliwość przekazać dzieci naszym opiekunom i podczas kiedy będziemy z nimi spacerować, skakać i animować im czas, Wy możecie udać się na zakupy, do spa czy po prostu poleniuchować. Bo od tego są wakacje! Po obiedzie proponujemy drugi blok zajęciowy – tym razem dla całej rodziny, więc jeżeli chcecie pozwiedzać Livigno z perspektywy roweru lub wybrać się z nami na lekki trekking to dołączcie do nas. Ale o nie koniec. Zostają nam wieczory. Je też pomożemy zagospodarować. Zapraszamy chętnych na wieczory przy muzyce, tańce dla dzieci, grilla z animacjami czy kolację w górach. Ograniczać będzie nas tylko czas. Mimo, że zaplanowaliśmy atrakcji do wyboru na całe dnie to nadal nie da się być wszędzie i wszystkiego spróbować – bo Livigno jest na tyle niesamowite, że tydzień to za mało.

About Author

Jafi Sport Bike Team

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *