Nasza kadra

NASZA KADRA

Wojtek Wardziak_1

WOJTEK WARDZIAK

Współwłaściciel Jafi Sport, od początku związany z firmą. 

Instruktor PZN SITN, absolwent GWSH w Katowicach. Od 20 lat spędzający kilka miesięcy w roku w Alpach, od zawsze związany ze sportem. Założyciel amatorskiej drużyny kolarskiej Jafi Sport Bike Team oraz szkółki kolarskiej dla dzieci UKS Avatar. Medalista Mistrzostw Polski Masters w jeździe drużynowej na czas. Uczestnik wielu imprez kolarskich w Polsce i za granicą. Pomysłodawca Jafi Sport Bike. 

Prywatnie ojciec 3 córek, które również stara się zarazić miłością do sportu.

Remek Oleszkiewicz_1

REMEK OLESZKIEWICZ

Absolwent AWF Warszawa na kierunku wychowanie fizyczne.

Od 2005 roku z powodzeniem startował w takich konkurencjach jak Four Cross, Downhill, BMX Racing, Enduro, Team rider Dartmoor w latach 2006-2014. Były członek Kadry Narodowej w kolarstwie górskim 4X. Mistrz Polski BMX Racing w 2008 roku.

Posiada uprawnienia instruktora narciarstwa zjazdowego oraz instruktora snowboardu. Na rowerze od 4 roku życia, a wyczynowo od 1998 roku.

Agnieszka Majchrek _2

AGNIESZKA MAJCHEREK

Sternik żeglarski, instruktorka narciarstwa, snowboardu. 

Oraz zumby z zamiłowaniem do kolarstwa. Absolwentka prawa, która zimę spędza w Alpach, a prywatnie mieszka w Niemczech, gdzie zajmuje się odziałem niemieckim Jafi Sport oraz oddaje się swoim pasjom jakimi są trenowanie kolarstwa oraz treningu siłowego.

Marta Głombowic_1

MARTA GŁOMBOWICZ

Doświadczony wychowawca, animator i instruktor.

Specjalizujący się w pracy z dziećmi i młodzieżą. Pasjanatka kolarstwa i triathlonu. „Rowerowa Twarz Wrocławia 2015”. Uczetniczka wielu imprez sportowych – kolarskich i triathlonowych, w 2018 roku ukończyła swoją pierwszą połówkę IRON MAN’a. 

Największą radośc sprawia jej łączenie pasji i pracy poprzez nauczanie podopiecznych prawidłowej techniki kolarskiej i odkrywania nowych tras.