Partnerzy

PARTNERZY

Power of Science Perfomance Lab – Power of Science Performance Lab to miejsce gdzie każdy sportowiec ze sportów wytrzymałościowych może pod każdym względem poprawić swoją wydolność i przenieść ją na wyższy poziom. Badania wydolnościowe, hipoksja , trening motoryczny , kompleksowa opieka trenerska, bike fitting to tylko część elementów jakie zapewnia Power od Science. Założycielem firmy jest Michał Brauliński, który prywatnie jest trenerem kolarstwa, triathlonu oraz fizjologiem. Z firmą współpracuje Przemysław Niemiec – legenda polskiego kolarstwa szosowego i wielokrotny uczestnik wielkich tourów.

Twomark Sport – firma istniejąca od 1992 roku pod przewodnictwem Marka Dudkiewicza. Główna siedziba mieści się w Bielsku-Białej i posiada w swojej ofercie wszystko do rowerów co można wymyśleć. Od samych rowerów i części do nich po ubrania, suplementy i akcesoria pomagające w przewozie sprzętu. Poza sklepem oferują również wypożyczalnię, serwis i wspólne treningi dla osób zainteresowanych tym sportem.

Top Sport – firma Top Sport działa od 2003 roku, zajmuje się wykonywaniem podłóg sportowych w arenach, halach i salach sportowych. Na swoim koncie ma szereg prestiżowych realizacji m.in „Tarnów Arena-Jaskółka”, „Suwałki Arena”, „Azoty Arena Puławy”. Firma dysponuje certyfikowanymi nawierzchniami: Gerflor Taraflex, Tarkett, Connor Sports, Fieldturf i inne.

Bus4Activ – nasz długoletni partner. Wspólnie wyjechaliśmy już na wiele wyjazdów rowerowych i chętnie polecamy ich usługi. Jeżeli jedziecie w kilka osób a chcecie zabrać ze sobą sprzęt rowerowy to koniecznie skorzystajcie z wynajmu busów oferowanych przez nich. Główna siedziba firmy znajduje się w Bieksku-Białej. Wszystkie luksusowe busy możliwe są z dodatkowym bagażnikiem i przyczepką.

verge-sport-landscape

Verge Sport – firma istniejąca od 1999 roku będąca ekspertem od technicznej marki odzieżowej. Tutaj możecie zamówić spersonalizowaną odzież zarówno dla zawodowców jak i mniej doświadczonych sportowców. Stopień fachowej wiedzy z tej branży nie jest wymagany – firma jest otwarta również na Klientów dopiero rozpoczynających swoją przygodę z zaawansowaną odzieżą. Jeżeli potrzebujecie indywidualnej odzieży technicznej do jazdy na rowerze, biegania, triathlony czy narciarstwa biegowego – to wybierzcie Verge Sport.

Bivio Life – nasi przyjaciele i wieloletni partnerzy. Grupa jest właścicielem trzech hoteli w Livigno (Hotel Bivio****, Hotel Larice **** orz Alpen Vilage Hotel ***) a także apartamentów (Sara*** i Alpino Lodge). Na uwagę zasługują nie tylko te wspaniałe obiekty noclegowe, ale także przynależne im restauracje i kawiarnie. A wieczorami zachęcamy do odwiedzenia Bivio Club gdzie odbywają się jedne z najlepszych imprez w Livigno.

The Marcos Pub – nasze ulubione miejsce w Livigno. Do ich apartamentów od lat ustawiają się kolejki ze względu na ich wyjątkowość i komfort, a my zachęcamy do odwiedzenia bistro i pubu funkcjonującego przy via Saroch, 591. Jedzenie jest to zawsze świeże i pyszne a koncerty porywające.